Bohaterowie

                                                                                  Główni bohaterowie                                
                     

Samira Elizabeth Horan (19l.)- młodsza kuzynka Nialla pochodząca z Hiszpanii. Ma za sobą trudne dzieciństwo. Była bita przez ojca aż w końcu trafiła do domu opieki. Tam zainteresowała się filozofią i marzyła o studiach w Londynie. Z pomocą kuzyna zamieszkała razem z nim i całym zespołem 1D.


Harry Edward Styles (20l.)- 1/5 1D. Media wyrobiły mu opinię flirciarza, ale wszyscy co go znają wiedzą jaki naprawdę jest. Stara się czerpać z życia jak najwięcej.Ma fantastyczne poczucie humoru. Nigdy nie chciał się zakochać, lecz gdy poznaję Samirę czuje, że będzie musiał zdecydować-co ważniejsze.


Niall James Horan ( 21l.)-  1/5 1D.Jedyny kuzyn Samiry, który jej pomógł i wyciągnął ją z problemów. Uwielbia mówić w innych językach i......jeść. Największy żarłok na świecie według jego kuzynki. Lubi przyjeżdżać do rodzinnego miasta gdy ma wolne, lecz gdy nie był sławny uwielbiał przyjeżdżać do Samiry na wakacje.


Louis William Tomlinson (22l.)-1/5 1D. Mówią, że ze starszych powinno się brać przykład, ale u niego jest zupełnie odwrotnie.Jako pierwszy poznał całą historię Samiry i został jej zaufanym przyjacielem co dla niego znaczy bardzo wiele.Ma śliczną dziewczynę, a najlepiej dogaduje się z Harrym.


Liam James Payne (21l.)-1/5 1D. Liam jest najpoważniejszy i najspokojniejszy z całego One Direction .Potrafi rozbawić niemalże każdego. Mimo, że zerwał z ze swoją dziewczyną pozbierał się z pomocą chłopaków.


Zayn Javadd Malik (21l.)- 1/5 1D. Mimo, że ma inne pochodzenie nie zwraca na to uwagi. Nauczył się żyć wśród jupiterów i celebrytów jak każdy chłopak z 1D. Ma narzeczoną Perrie i bardzo sobie ją ceni, bo jak twierdzi " dla każdej dziewczyny trzeba mieć szacunek".

Bohaterowie drugoplanowi


Eleanor Calder-dziewczyna Louisa. Chłopak ceni ją za poczucie humoru, pasję i za to, że nie traktuje życia zbyt poważnie. Po czasie zostaje "wymyśloną siostrą" i przyjaciółką Samiry.


Perrie Louise Edwards (21l.)- 1/4 Little Mix.Dziewczyna Zayna i BFF Samiry. Razem z Eleanor, Alli i  Samirą tworzą zgraną paczkę czego nie rozumieją chłopcy, ponieważ czasem zdarzają się " ataki wariatkowa". Kocha Zayna ponad życie oraz cały swój zespół.


Alli Simpson (19l)-przyjaciółka Samiry ze szkoły. Według Samiry jest bardzo pokręcona co potwierdza Niall Uwielbia tańczyć i biegać. Jest mistrzynią w biegu w całej szkole.
Występuje w drugiej części.


Olivier G. Sevani (19l.)- najlepszy tancerz ze szkoły  nie z Heythrop College lecz Royal Academy of Music.
Każda dziewczyna marzy o byciu jego dziewczyną lecz on chodzi z według Ali największą lafiryndą w Londynie mianowicie Ashley. Poznaje Samirę przypadkowo.
Występuje w drugiej części.


 Vanessa Stone ( 19l.)-jedna z przyjaciółek Ashley. Uczęszcza do tej samej szkoły co Samira i Alli. Częściowo się z nimi zaprzyjaźnia aby po tym ośmieszyć. Nie na widzi Oliviera ponieważ twierdzi, że on powinien być z nią.
Występuje w drugiej części.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz